Nugalėtojų trenerė: „Čempionatas buvo puikus visais aspektais“

Po Europos WU17 čempionato finalo rungtynių Marijampolėje savo mintimis pasidalino Vokietijos ir Ispanijos rinktinės trenerės.

 

Vokietijos rinktinės trenerė Anouschka Bernhard:

„Esame nusivylusios. Tenka pripažinti, kad Ispanija šiandien buvo geresnė komanda. Rungtynių pradžia buvo apylygė, bet vėliau jos žaidė geriau. Turėjome progų pirmajame kėlinyje, bet antrajame kėlinyje praradome savo struktūrą ir jos įmušė du įvarčius.

Nemanau, kad dvi lengvesnės rungtynės prieš finalą mums sutrukdė. Buvome geros nuotaikos po pusfinalio, tačiau finale tiesiog žaidė panašaus lygio komandos. Finale nulemia mažos detalės.

Kaskart kai susitinkame ispanes, būna aukšto lygio rungtynės. Kartais geriau sekasi mums, kartais varžovėms. Šiuo metu šios dvi šalys geriausiai žaidžia šioje amžiaus grupėje, bet tobulėja ir kitos komandos. Pavyzdžiui, Suomija pateko į Pasaulio čempionatą. Niekas to prieš čempionatą nesitikėjo.

Komandai tai buvo puiki patirtis. Patekome į Pasaulio čempionatą, ir tai labai geras dalykas. Patobulėjome kaip komanda ir asmeniškai. Didžiuojuosi savo komanda ir visu personalu. Rytoj galbūt jie supras, jog pasiekė daug, nes žais Pasaulio čempionate.“

Ispanijos rinktinės trenerė Maria Antonia Is Pineira:

„Esame labai laimingos, manau nugalėjome pelnytai. Didelė garbė susigrąžinti trofėjų į Ispaniją. Du kartus bandėme nugalėti Vokietiją ir iš trečio karto pavyko. Tai puiki diena mums. Turnyras buvo apylygis, visos komandos pajėgios.

Stengėmės žaisti savo žaidimą. Merginos negalvojo, jog žaidžia prieš Vokietiją ir rungtyniavo taip, kaip žaistų prieš bet kokias varžoves. Mūsų kapitonė Eva Navarro sužaidė fantastišką turnyrą, buvo tikra lyderė. Jos įvarčiai – visos komandos darbo vaisius.

Čempionatas buvo puikus visais aspektais, mums buvo malonu ir patogu būti čia. Tiesa, Lietuvoje daug pamatyti nespėjome, gyvenome Kaune ir daugiausiai jame praleidome laiko.“

Foto: Matt Browne/UEFA.com