Suomija įveikė Angliją ir pateko į Pasaulio čempionatą

Suomijos rinktinė iškovojo trečiąją vietą Europos WU17 čempionate ir kelialapį į Pasaulio čempionatą. Suomės po permainingos kovos Alytuje 2:1 pranoko Angliją.

Rungtynes anglės pradėjo aktyviau ir pirmosios išsiveržė į priekį po individualaus reido. Suomės iki pertraukos dažniau kontratakavo ir turėjo pora galimybių išlyginti rezultatą, o anglės rengė pavojingas pozicines atakas.

Po pertraukos suomės perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą sužaidus vos šešias minutes, o įpusėjus kėliniui atsidūrė priekyje. Anglės buvo arti savo antrojo įvarčio, tačiau ne kartą sutrukdė ir vartų konstrukcija, ir prieš pat vartus atsidūrusios varžovų gynėjos.

Europos čempionate debiutavusi Suomija jau pirmąjį kartą finišavo trečioje vietoje ir šiemet dalyvaus Pasaulio čempionate Urugvajuje.

Rungtynių statistika

Anglija – Suomija 1:2 (1:0)
Įvarčiai: 12 min. Jessica Park (Anglija), 46 min. Annika Huhta, 61 min. Jenni Kantanen (Suomija).